تعمیر فلت تبلت

ما در شرکت به رایا واقع در تهران متخصص در زمینه تعمیرات تخصصی انواع تبلت‌های معتبر از جمله سامسونگ، لنوو، ایسوس، هواوی، سونی، ال جی و برندهای معروف چینی فعالیت می‌کنیم. یکی از خدمات اصلی ما تعمیر فلت تبلت و کانکتور تبلت است. Flat یا کابل رابطه، یک قطعه حیاتی در تبلت‌ها است که ارتباط بین قطعات داخلی تبلت مانند ال سی دی تبلت، برد شارژ و ... با برد اصلی را فراهم می‌کند. با گذشت زمان یا استفاده مکرر، فلت ممکن است خراب شده یا مشکلاتی نظیر قطع و وصل شدن، خاموش روشن شدن صفحه تبلت، تصویر ندادن السیدی تبلت، خط افتادن روی صفحه تبلت یا عملکرد نادرست را ایجاد کند. در شرکت به رایا، تیم ما از تعمیرکاران ماهر و با تجربه تشکیل شده است که با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی روز، تعمیرات فلت تصویر تبلت و کانکتور روی برد تبلت را با دقت و عملکرد بالا انجام می‌دهند. ما از قطعات اصلی و با کیفیت برای جایگزینی فلت‌های آسیب دیده استفاده می‌کنیم تا از عمر و عملکرد بهتر تبلت شما بعد از تعمیر اطمینان حاصل شود.

تعمیر فلت طلایی ال سی دی تبلت

چرا فلت ال سی دی و کانکتور تبلت خراب می شود؟

فلت ال سی دی (LCD Flex) و کانکتور تبلت دو قطعه مهم و حیاتی در تبلت‌ها هستند. وجود چندین عامل می‌تواند باعث خرابی یا مشکلات آنها شود. در زیر، برخی از علل رایج را برای خرابی فلت ال سی دی و کانکتور تبلت آورده‌ام:

استفاده مکرر و خرابی ناشی از فرسایش:

استفاده مکرر از تبلت، انعطاف و حرکت مداوم فلت ال سی دی را تحت فشار قرار می‌دهد و می‌تواند منجر به خرابی آن شود. همچنین، اتصال و جداسازی مکرر فلت از کانکتور نیز می‌تواند باعث خرابی کانکتور شود.

خم شدن فلت:

در برخی مواقع، فلت ال سی دی ممکن است خم شده و در نتیجه تماس نادرست با کانکتور را برقرار کند. همچنین، اگر فلت به درستی به کانکتور متصل نشود یا جدا شود، مشکلاتی مانند خاموش شدن صفحه تبلت، تصویری که رنگ های آن قاطی کرده یا تصویر خط خطی را ایجاد می‌کند.

تعمیر فلت خم شده تبلت

ضربه و سقوط:

افتادن تبلت یا ضربه به آن می‌تواند باعث خرابی فلت یا کانکتور شود. ضربه‌های قوی می‌توانند اتصالات داخلی را مختل کنند و عملکرد صحیح آنها را تحت تأثیر قرار دهند.

آسیب آب، رطوبت و گرد و غبار:

ورود آب یا رطوبت به داخل تبلت می‌تواند فلت ال سی دی و کانکتور را آسیب دهد. همچنین، گرد و غبار و ذرات معلق می‌توانند به کانکتور و فلت چسبیده و باعث قطع برق یا اتصال ضعیف شوند.

تعمیر فلت ال سی دی تبلت

عیوب تولیدی یا نصب نادرست:

در برخی موارد، فلت ال سی دی یا کانکتور تبلت ممکن است از طراحی یا تولید نادرست برخوردار باشند. نصب نادرست یا نقص در فرآیند تولید ممکن است منجر به مشکلاتی شود که نیازمند تعمیرات تخصصی هستند.

نشانه های خرابی فلت رابط تبلت چیست؟

خرابی فلت ال سی دی، فلت تاچ، فلت تاچ یا کانکتور تبلت می‌تواند باعث عدم صحیح کارکرد صفحه نمایش و ارتباط بین ال سی دی و برد تبلت شود. برخی از نشانه‌ها و علائم خرابی‌های فلت ال سی دی و کانکتور تبلت عبارتند از:

عدم نمایش تصویر یا تصویر نامشخص:

اگر فلت رابط ال سی دی خراب شود یا کانکتور روی برد تبلت دچار مشکل شود، ممکن است تصویر صفحه نمایش نمایش داده نشود یا تصویر نامشخصی را نمایش دهد. این مشکل ممکن است با اتصال و جداسازی فلت ال سی دی به کانکتور تغییر کند.

خطوط عمودی یا افقی در صفحه نمایش:

خرابی فلت ال سی دی می‌تواند باعث نمایش خطوط عمودی یا افقی روی صفحه نمایش شود. این خطوط ممکن است همیشه ظاهر شوند و با حرکت فلت ال سی دی یا فشار دادن ال سی تی یا قسمتی که فلت به ال سی دی وصل شده است تغییر کند.

بهم ریختن تصویر تبلت تعمیر فلت

صفحه نمایش تیره یا نداشتن بک لایت:

در صورت خرابی فلت ال سی دی یا کانکتور، صفحه نمایش ممکن است به طور کامل تیره شود و به طور کامل روشن نشود. به صورتیکه 5 درصد روشنی دارد و دیدن صفحه نمایش خیلی سخت است.

تصویر تکان می‌خورد:

خرابی فلت ال سی دی یا کانکتور ممکن است باعث تکان خوردن تصویر روی صفحه نمایش شود یا تصویر بهم ریخته و یا مات شود.

کار نکردن تاچ تبلت:

اگر فلت رابط تاچ تبلت و یا کانکتور تاچ تبلت خراب شود، ممکن است صفحه لمسی روی صفحه نمایش کار نکند و یا عملکرد درستی نداشته باشد.

شارژ نشدن تبلت:

خرابی فلت شارژ رابط و یا کانکتور تبلت ممکن است باعث اتصال ناپایدار بین فلت فلت و برد تبلت شود. در نتیجه، ممکن است تبلت درست شارژ نشود و یا کلا شارژ نشود.

در صورتیکه علائم بالا را در تبلت خود دیدید می توانید با همکاران ما در در بخش قیمت تعمیر فلت ال سی دی تبلت باشید تا همکاران ما مشکل شما را در اسرع وقت با کمترین هزینه برطرف کنند. در صورتیکه مشکل از فلت رابط بین ال سی دی و برد تبلت نبود مشکل از ال سی دی تبلت می باشد. برای استعلام قیمت می توانید به فروشگاه ال سی دی تبلت به رایا پارت مراجعه فرمایید.

تصویر ال سی دی تبلت خط خطی شده؟

با همکاران ما در ارتباط باشید

هزینه تعمیر Flat تبلت چقدر است؟

هزینه تعمیر فلت پاره تبلت می‌تواند بسته به مدل تبلت، برند و نوع خرابی متغیر باشد. در ادامه، به صورت تقریبی هزینه‌های تعمیر فلت ال سی دی، فلت تاچ و فلت شارژ برای برخی از برندهای معروف را ذکر می‌کنم. لطفاً توجه داشته باشید که این مبالغ تقریبی هستند و ممکن است در هر موقعیت و مکانی متفاوت باشد:

هزینه تعمیر فلت ال سی دی:

قیمت تعمیر فلت ال سی دی تبلت iPad برند Apple، می‌تواند در حدود 200,000 تا 600,000 تومان برآورد شود. برای تعمیر فلت ال سی دی تبلت Galaxy برند Samsung، ممکن است در حدود 150,000 تا 600,000 تومان باشد.

هزینه تعمیر فلت تاچ:

قیمت تعمیر فلت تاچ تبلت iPad برند Apple، می‌تواند در حدود 200,000 تا 500,000 تومان تخمین زده شود. هزینه تعمیر فلت تاچ تبلت Galaxy برند Samsung، ممکن است در حدود 150,000 تا 500,000 تومان باشد.

قیمت تعمیر فلت تبلت

هزینه تعمیر فلت شارژ:

هزینه تعمیر فلت شارژ تبلت بستگی به نوع مشکل و مدل تبلت دارد. به عنوان مثال، برای تعمیر فلت شارژ تبلت iPad برند Apple، هزینه تخمینی در حدود 100,000 تا 800,000 تومان می‌تواند باشد.

هزینه تعمیر کانکتور برد:

هزینه تعمیر Connector تبلت بستگی به مدل تبلت و شدت خرابی دارد. به عنوان مثال، برای تعمیر کانکتور های انواع تبلت های ایسوس، لنوو، آیپد، سامسونگ و ... هزینه ای حدود 200 هزار تومان تا 600 هزار تومان می باشد. برای دقیق‌ترین برآورد هزینه تعمیر، توصیه می‌شود با تعمیرکاران ما تماس بگیرید و استعلام قیمت کنید.

تعمیر فلت خراب تبلت چقدر زمان میبرد؟

مدت زمان لازم برای سیمکشی فلت تبلت بستگی به مشکل، مدل تبلت و موجودی قطعات است. با این حال، به طور کلی، تعمیر فلت تا شده تبلت معمولاً در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شود. در بیشتر موارد، تعمیر تخصصی فلت ال سی دی تبلت در یکی از روزهای کاری انجام می‌شود، مگر اینکه مشکلی پیچیده و نیاز به سفارش قطعات خاص داشته باشد. در صورت موجود نبودن فلت رابط مدنظر می توان با سیمکشی فلت مشکل را برطرف کرد که مدت زمان بیشتری نیاز است. بهتر است با تعمیرکاران مجاز یا خدمات پس از ما تماس بگیرید و در مورد زمان تعمیر دقیق برای مدل و مشکل خاص تبلت خود استعلام بگیرید. آنها می‌توانند شما را در خصوص زمان تعمیر و پیشرفت آن راهنمایی کنند.